Co mówią uczestniczki kursu

Na kurs Małgosi trafiłam przypadkiem. Nie słyszałam wcześniej ani o niej samej, ani o jej działalności, mimo, że sama pracuję w podobnych obszarach. Emocje to mój konik, dlatego kursów i dodatkowej wiedzy w tym temacie nigdy za wiele. Kurs „Małe Wielkie Emocje” okazał się strzałem w 10! Małgosia każdą teorię przedstawiała w bardzo przystępny sposób i popierała ją wieloma przykładami z życia wziętymi. Lekcje były konkretne i krótkie, co pozwalało być na bieżąco ze wszystkim. Codzienne ćwiczenia i zadania prowokowały do refleksji nad sobą i swoim życiem, oraz nad tym jak podchodzimy do swojego dziecka w chwilach trudnych emocji.
Zrobiłam dużo notatek, utrwaliłam sobie to, co już w tym temacie wiedziałam, oraz zyskałam bardzo wartościową dodatkową wiedzę. Małgosiu, dziękuję Ci za ten kurs z całego serca!
Dominika Słowikowska
Polecam kurs Gosi z całego serca i mózgu. Kurs jest bardzo rzetelnie przygotowany: video dopasowane do zabieganego rodzica, pdf dający dodatkowe informacje i mini pracę na parę minut, audio dla np. jadących samochodem czy spacerujących, dawkowana wiedza po trochu, efektywny układ poszczególnych etapów materiału, dużo strategii i przykładów z życia, pomocna grupa wsparcia, krąg wspierających uczestników, możliwość zadawania nieskończonej ilości pytań, możliwość uczenia się z doświadczeń innych rodziców opisywanych na grupie facebook. Wprowadzałam modyfikacje w swoim postępowaniu jako rodzic od razu i od razu działało. To niezwykła pomoc na codzienne i wycieńczające sytuacje wynikające z faktu bycia rodzicem - jednego czy dziesięciorga dzieci. Kurs wyczerpuje temat na full.
Zuzanna Suwałowska
Długo rozmyślałam czy wziąć udział w kursie Małgosi. W końcu się zdecydowałam i to była jedna z lepszych decyzji. Gosia jest w 100% autentyczna w tym co mówi. Ma dar i potrafi w kilku krótkich zdaniach zmieścić mnóstwo treści. I taki też jest jej kurs. Bardzo treściwy i jak dla mnie za krótki. 🙂 Bardzo dopracowany i przemyślany. Treści nie są przypadkowe. W trakcie pojawia nam się mnóstwo pytań a kolejne lekcje na nie odpowiadają. Świetnym pomysłem jest grupa wsparcia i dostęp do kursu przez rok. Ja z tego cały czas korzystam. Nasze dzieci to głównie emocje. Dzięki kursowi już się ich nie boję. Wiele zrozumiałam i zdobyłam narzędzia do budowania mojej relacji z synem. Z serducha polecam
Justyna Bucińska
Kurs pod względem przygotowania merytorycznego, technicznego, a także niezwykłej jasności i przejrzystości jest naprawdę high level. Ciekawe treści podane w bardzo przystępny sposób. Każdy film to mini-wykład, a PDF to podsumowanie i esencja tego, co najważniejsze. Dostępność nagrania mp3
i forma notatki w PDF to coś, co sprawia, ze kurs pozostaje z nami na zawsze. Kurs dopracowany i dopieszczony pod każdym względem.
Anna Ikeda
Dziękuję bardzo za ten kurs! Jest przemyślany i dopieszczony. Poszczególne lekcje są krótkie, ale napakowane treścią. Z ciekawością i radości otwierałam każdą kolejną lekcję. Wiem co nieco o self-reg, NVC, emocjach i miałam wątpliwości czy znajdę w nim coś nowego dla siebie. I mogę powiedzieć, że tak! Po stokroć tak! Myślę, że jest to w głównej mierze zasługa tego, jak Małgosia formułuje myśli: klarownie, prosto, zrozumiale.
Rzeczy, o których już wiedziałam na nowo poukładały mi się w głowie,
wiele nowych czeka na przyswojenie.
Magda Florek
Uważam, że ten kurs był i jest (bo wciąż we mnie pracuje) doskonałym krokiem w moim rozwoju jako mamy, ale też żony, córki, siostry i synowej Bardzo podobała mi się jego uporządkowana struktura. Treści zostały dobrane i przedstawione w taki sposób, że posiadając już doświadczenie w pracy z emocjami, mogłam uporządkować swoją wiedzę i pogłębiać ją (przede wszystkim w zakresie obszaru "emocje i otoczenie" oraz "dorosłe emocje"), co bardzo zmieniło moją codzienność.
Alfreda Lipińska